ТИП ИМОТ: ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ
Локация: Ajaccio, Corse, Франция
Цена: 1 690 000 €
3 305 353 лв.
REF. #:  85069204
ТИП ИМОТ: ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ
Локация: Ajaccio, Corse, Франция
Площ: 174 м2
Етаж: last
Спални: 3
Бани: 1
Цена: 1 690 000 €
3 305 353 лв.
КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧА:
3% (БЕЗ ДДС)
Описателният текст на този имот е преведен от автоматичен софтуер и е възможно да съдържа неточности в изказа. Извиняваме се за причиненото неудобство!
За коректна и подробна информация относно имота, моля свържете се с нашия отговорен брокер или с нашия Център за обслужване на клиенти!

RVA12 - Аячо
Пентхаус с панорамна гледка към морето, разположен в скорошна и търсена резиденция, в непосредствена близост до плажовете.

Апартаментът, с площ от приблизително 174 м², разполага с частен асансьор. Състои се от голямо, светло жилищно пространство, състоящо се от кухня с отворен план, хол и трапезария, всички с излаз на голяма тераса от приблизително 115 м², предлагаща безпрепятствена гледка към залива на Аячо.

Спалнята се състои от три спални, включително апартамент с душ кабина и главна спалня с баня. Четвърта спалня може да бъде конфигурирана според нуждите, например като офис, стая за гости или зона за отдих.

Голям подземен гараж допълва този имот.

Само на крачки от плажа, в непосредствена близост до удобства, центъра на град Аячо и международното летище.

Такси, които се заплащат от продавача.

Местоположение (приблизително)