ТИП ИМОТ: ВИЛA
Локация: Pierrevert, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Франция
Цена: 850 000 €
1 662 456 лв.
REF. #:  86181623
ТИП ИМОТ: ВИЛA
Локация: Pierrevert, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Франция
Площ: 256 м2
Спални: 5
Цена: 850 000 €
1 662 456 лв.
КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧА:
3% (БЕЗ ДДС)
Описателният текст на този имот е преведен от автоматичен софтуер и е възможно да съдържа неточности в изказа. Извиняваме се за причиненото неудобство!
За коректна и подробна информация относно имота, моля свържете се с нашия отговорен брокер или с нашия Център за обслужване на клиенти!

Разположена на входа на Люберон, близо до Маноск и в непосредствена близост до търсено провансалско село, тази сграда от 18-ти век е разположена сред приблизително 3 хектара гориста местност. Със своя автентичен характер и просторни стаи, тя предлага великолепен потенциал за ремонт, идеален за изграждане на хотел тип нощувка със закуска, бутиков хотел или очарователна семейна резиденция.

Основната къща е разположена на три нива:

На партерния етаж има входно антре, което води към хол с кухня, спалня и баня.

Първият етаж разполага със светъл хол, втора кухня, две спални и баня с вана.

На последния етаж са разположени две допълнителни спални, което позволява създаването на приемни или самостоятелни апартаменти.

Стопанските постройки допълват ансамбъла и повишават привлекателността на мястото: голяма постройка с площ от приблизително 80 м², работилница, обширен навес с котелно помещение и четири бокса за коне откриват пътя за различни проекти, независимо дали са жилищни, туристически или конни.

Рядък имот, съчетаващ исторически чар и потенциал за оценяване, в сърцето на Прованс и неговото изкуство да се живее. Таксите се плащат от продавача. Очаквани годишни разходи за енергия за стандартно ползване, базирани на цените на енергията за 2021 г.: €4 680 - €6 340. Летиция КЪРТО - Търговски агент - Едноличен търговец - RSAC 797 997 152

Местоположение (приблизително)