ТИП ИМОТ: КЪЩА
Локация: Heraklion, Kríti, Гърция
Цена: 690 000 €
1 349 523 лв.
REF. #:  GR-12460-S
ТИП ИМОТ: КЪЩА
Локация: Heraklion, Kríti, Гърция
Площ: 650 м2
Площ на парцела: 865 м2
Цена: 690 000 €
1 349 523 лв.
КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧА:
3% (БЕЗ ДДС)
Описателният текст на този имот е преведен от автоматичен софтуер и е възможно да съдържа неточности в изказа. Извиняваме се за причиненото неудобство!
За коректна и подробна информация относно имота, моля свържете се с нашия отговорен брокер или с нашия Център за обслужване на клиенти!

Инвестиционен имот на отлично място, само на 100 метра от морето и с лице към главния крайбрежен път, в Кокини Хани, Ираклион, Крит.

Сградата е с обща площ от 650 кв.м. и е разположена на 3 нива: сутерен с площ от 245 кв.м., партер с площ от 197 кв.м. и първи етаж с площ от 197 кв.м., върху парцел от 865 кв.м.
Въпреки че се нуждае от цялостен ремонт, имотът предлага множество възможности за развитие, както като бутиково жилище, така и като комплекс от висококачествени самостоятелни жилища.

Има потенциал за създаването на до 12 независими туристически единици, с просторни общи части, големи тераси и възможност за изграждане на басейн в откритите пространства.

Интересно предложение с голям потенциал за развитие, в едно от най-достъпните и динамични места в туристическата зона на Ираклион.

Местоположение (приблизително)